Jsem s vámi velmi spokojená. Vše vysvětlíte, poradíte a máte velkou trpělivost s lidmi ,kteří tomu úplně nerozumí. Pomáháte celé rodině. Já moc děkuji za nás všechny.

Šárka Hralová, státní zaměstnanec, Josefov

 

Finanční poradenství paní Dušejovské mi bylo doporučeno jejím klientem a jsem velice spokojen. Oceňuji její nadstandardní osobní přístup v pojišťovnictví i ve finančním sektoru. Má aktulní světový přehled a spoustu zkušeností. Komunikace byla příjemná, konstruktivní a především postavená na míru. Jako finanční poradce je tu pro lidi a ne naopak. Mnohokrát ji děkuji za její služby.

(Ing. Michal Šimeček, Jaderný inženýr)

 

Paní Dušejovská se stará o naše finance nově. Oceňuji její ochotu kdykoli poradit a pomoci.Vyřídila všechny naše pojišťovací záležitosti a to rychle, spolehlivě a profesionálně, včetně vypovězení starých smluv a veškerých administrativních záležitostí s tím spojených.

Marie Burdová, asistent ředitele

 

Velice doporučuji využít služeb pí. Jaroslavy Dušejovské, její přístup je vstřícný a profesionální, pomohla nám zejména v oblasti pojištění.

Tomáš Janda , bankovní úředník

 

Není snadné v dnešním (nejen) finančním světě narazit na tolik schopného, kompetentního, spolehlivého a důvěryhodného a navíc vždy milého a přívětivého člověka, jakým je paní Dušejovská. Za její služby jsem velmi vděčná a těším se na další spolupráci.

Tereza Maková, psycholog

 

Rádi bychom poděkovali paní Jaroslavě Dušejovské za ochotu a pomoc při vyřizování našich finančních záležitostí. Její přístup je velmi milý a profesionální. Jsem ráda, že jsem poznala odborníka, na kterého se vždy mohu obrátit.

Stellnerovi, Nová Ves nad Lužnicí

 

Paní Dušejovská se stará o naše finance již několik let. Její služby jsou kvalitní a profesionální. Oceňuji její ochotu, vstřícnost i možnost rychlé rady třeba po telefonu. Můžu jen vřele doporučit.

Michal Kovařík, státní zaměstnanec

 

Jsem velice ráda, že jsem dostala doporučení na paní Dušejovskou, ohledně finnčního poradce. které jsem spíš vnímala, že jsou otravní, vnucují se neustálými dotazníka a já přece, když budu potřebovat, tak si je vyhledám a tak se i stalo. Bylo tam určité zpochybňování, ale při první návštěvě se okamžitě můj předsudek změnil, díky srozumitelnosti, odbornosti, jakou s vámi paní Dušejovská dannou problematiku rozebere. Určitě velice ráda paní Dušejovskou doporučím, jsem velice spokojená, jak mám nyní nastaveny pojistky dětí i naše a kam svoje peníze vůbec posílám.

Hana Bínová, OSVČ, asistent pdagog

 

Již několik let konzultujeme pojistky celé rodiny s paní Dušejovskou, která nám vždy ochotně a odborně nabídla několik variat a doporučila nejvhodnější z nich. Oceňujeme zejména možnost rychlé konzultace a okamžité řešení našich problémů.

Rohovi, Jindřichův Hradec

 

Jako s finančním poradcem jsme s paní Dušejovskou spokojeni. Zejména oceňujeme, že nás upozorňuje na novinky a články, které bychom si neměli nechat ujít. spolupráce přes internet je výborný nápad. manželé Brožkovi, Lásenice

 

Velmi pozitivně hodnotím profesionální přístup, rychlost a ochotu paní Jaroslavy Dušejovské při správě našich rodinných financí. Mohu jen vřele doporučit.

Václav Peroutka, státní zaměstnanec

 

S prací paní Dušejovské jsem ja i moje rodina nadmíru spokojen. Dokáže každou naší žádost ohledné různých pojištění, investic, a jiných finančních situacích ochotně a k naší spokojenosti vyřešit. Proto jsem jí doporučil i mým známým. Děkuji za její profesionální přístup.

Jiří Hrbek, Hasič

 

Se službami s paní Dušejovské jsem plně spokojený . Můžu vřele doporučit.

Martin Stoklasa, Dělník

 

Profesionální přístup paní Dušejovské, kvalitní služby a perfektní poradenství v oblasti financí. Jsem plně spokojený . Můžu vřele doporučit.

Jiří Dohnal, státní zaměstnanec

 

Velice bych chtěl poděkovat paní Jaroslavě Dušejovské za její přístup a ochotu. Jsem velice rád, že jsem konečně narazil na odborníka, který nám pomohl s našimi financemi. Kdykoli jsme měli nějaký problém, vždy ho velice ochotně a rychle vyřešila. Její služby mohu jedině doporučit.

Jiří Michálek, dělník

 

S paní Dušejovskou už spolupracuji již několik let a vždy jsem byl s jejími službami velice spokojen.

Radek Šamal, vedoucí technik,revizní technik zabezpečovací systémy

 

S přístupem paní Dušejovské sem maximálně spokojený,pomohla mi ušetřit spoustu peněz a nabídla ohledně pojistek lepší zajištění,než předtím kdokoliv jiný. Super je také ochota,kdykoliv zavolám,tak se mi snaží poradit a pomoci.

Josef Hamerník

 

Paní Jaroslava Dušejovská dělá pro naši rodinu finanční poradenství již 6 let. Jelikož jsem s finančními poradci neměla dobré zkušennosti, byla jsem velmi mile překvapena její ochotou, profesionalitou a loajálností. Tím že nezastupuje pouze určitou finanční či pojišťovací instituci, nabídne klientovi opravdu "finanční produkt na míru". Jsem velmi ráda za její dosavadní spolupráci a její služby mohu dále jen doporučit.

Lenka Šlechtová, vedoucí projektu v nástrojárně

 

Ráda bych poděkovala paní Jaroslavě Dušejovské za ochotu a pomoc při vyřizování našich finančních záležitostí. Její přístup je velmi milý a profesionální. Jsem ráda, že jsem poznala odborníka, na kterého se vždy mohu obrátit. Díky ní jsme získali přehled o tom, jak spořit a investovat. Její služby mohu všem vřele doporučit.

Olga Václavíčková, recepční

 

Já i manžel jsme velice spokojeni se službami paní Dušejovské. Kdykoliv můžeme zavolat, zeptat se na radu. Paní poradkyně reaguje okamžitě a pro nás je velkou pomocí, když nemusíme obcházet finanční společnosti. Vše dostaneme v souhrnu v teple obývacího pokoje a jediné co pro danou věc musíme udělat je podpis. Vše ostatní je zařízené.

Petra Suchá, administrativa

 

Mojim mottem je kvalita a tim se ridim i pri vyberu svych obchodnich partneru. Dekuji za prikladne a profesionalni nasazeni pri vyberu vhodnych pojistovacich podminek a tarifu pro moje podnikani i osobni zalezitosti.

Tesar Petr, podnikatel

 

Doporučení jsem dostal od kamarádky a musím říci,že jsem byl mile překvapen,jak rychle a spolehlivě vyřídili moje požadavky včetně dalších v následujícím čase.

Jaroslav Stehlík

 

Se službami s paní Dušejovské jsem plně spokojený . Můžu vřele doporučit.

Zdeněk Pakosta

 

Velice rád spolupracuji s lidmi kteří své práci rozumí a umějí i poradit. Více lidí jako je paní Dušejovská.  Radek Sobotka, tesař

 

Paní na svém místě.Pomohla nám v rodině s našemi penězi.

Markéta Sobotková

 

Touto cestou bych chtěla poděkovat za profesionální přístup při vyřizování mých smluv a následné úspoře financí . Příjemné vystupování, ochota a vstřícnost .

Jiráňová Renata, úřednice

 

Paní Dušejovská, celá moje rodina Vám děkuje za spolupráci. Rádi se na Vás, jako naši finanční poradkyni , podle potřeby obracíme a voláme. Děkuji za emaily. Mějte se moc hezky. S pozdravem Alena Čeloudová z Dačic

 

Moc děkuji touto cestou za Vaši péči o mé finance a ochotu. Máte mou naprostou důvěru.            Jan Valenta, soukromý podnikatel